Ana Sayfa
Hakkımızda
Salonumuz
Aktiviteler
Üyelik Formu
İletişim

Çalışma Saatleri
Hafta İçi 09.00 - 23.00
Cumartesi 09.00 - 20.00
Pazar 12.00 - 17.00
KİLO ALMA / VERME

çorlu vücut geliştirme

Kilo Alma:
İdeal boy/kilo oranına bakıldığında kilonuz olması gerekenden düşükse,  sağlıklı bir şekilde kilo almanız gerekir. Ancak kilo almak dendiğinde sadece bol bol yemek yemekten bahsetmiyoruz. Eğer bilinçsiz bir şekilde aldığınız kalori miktarını arttırır, fakat bununla birlikte düzenli egzersiz yapmazsanız, obezite başta olmak üzere birçok hastalığa davetiye çıkarmış olursunuz.
İyisi mi siz Fitlife Sports & Health Club’a gelin ve kendinizi işini bilen bir ekibe emanet edin. Hem sağlıklı beslenme konusunda destek alarak kilo alın, hem de size özel bir program eşliğinde egzersiz yaparak, herkesin imreneceği sağlıklı bir vücuda sahip olun.

Kilo Verme:
İdeal kilonuzun üzerindeyseniz sağlıklı bir şekilde kilo vermelisiniz. Günümüzün getirdiği hareketsiz yaşam biçimi, devamlı oturarak çalışılan, stresli bir iş ortamı ve fast food yemek alışkanlıkları gibi nedenlerle hızla kilo alan bir toplum olduk. Çağımızın hastalığı obeziteyle birlikte; yüksek tansiyon, kolesterol, kalp-damar hastalıkları, kas-eklem rahatsızlıkları ve bir çok hastalığın nedeni maalesef hareketsizlik.

Kulübümüzde sağlıklı ve kaliteli bir ortamda ve her şeyden önemlisi sizinle birebir ilgilenen antrenörler eşliğinde çalışarak, sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Aynı zamanda, özellikle hızlı ve bilinçsiz bir şekilde verilen kilolarla birlikte ortaya çıkan çatlaklar ve sarkmalara karşı, size özel bir program eşliğinde çalışarak sıkı, fit ve zinde bir görünüm elde etmiş olursunuz. 

Üyelerimizin kilo verme hikayelerine tanıklık etmek isterseniz “Sizden Gelenler” bölümümüze bir göz atmanızı tavsiye ederiz…