Ana Sayfa
Hakkımızda
Salonumuz
Aktiviteler
Üyelik Formu
İletişim

Çalışma Saatleri
Hafta İçi 09.00 - 23.00
Cumartesi 09.00 - 20.00
Pazar 12.00 - 17.00
HAKKIMIZDA
fitlife_hakkımızda2008 yılının başlarında açılan Fitlife Sports & Health Club, kurulduğu günden bu yana “insana hizmet” anlayışıyla yola çıkmış, bunu da güler yüzlü ve konusunda uzman kadrosu, insan sağlığını her şeyin önüne koyan anlayışı, müşteri memnuniyeti ilkesini tamamen benimsemesi ve sektöründeki gelişmeleri takip edip,  kendisini sürekli yenilemesi ve geliştirmesiyle başarmıştır.
Toplam 700 m2 alana sahip merkezimizde, son teknoloji ürünü ekipmanlarla, sağlık, temizlik ve hijyen kurallarına sadık kalarak mutlu, memnun ve hedefledikleri amaca ulaşmış bir müşteri kitlesi oluşturduk. Aslında biz onlara kısaca “ Fitlife Ailesi “ diyoruz. En büyük kazancımızın, üyelerimizin olumlu referans ve tavsiyeleriyle ailemizin her geçen gün büyümesi olduğunun da bilincindeyiz.
Fitlife Sports & Health Club’ın hizmetleri arasında cardio, fitness, body building, kilo alma ve kilo verme programları mevcut. Tüm bu hizmetlerden maksimum seviyede yararlanabilmeniz için, öncelikle hedeflerinizi ve isteklerinizi dinliyor, sonrasında size özel bir programla ve hepsinden önemlisi kayıt olduğunuz ilk günden itibaren “birebir hizmet ve iletişim” anlayışına sahip, konusunda uzman ve güler yüzlü antrenörler eşliğinde çalışıyorsunuz. Bu çalışmalarınızda size yardımcı olacağını düşündüğümüz beslenme ve diyet önerilerimizle, hedefinize ulaşmanızı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.
Merkezimizde devamlı sıcak suyun hazır bulunduğu duşlarımız, günlük kullanım için saç kurutma makineleri ve antrenman öncesi yada sonrasında ihtiyacınız olan sağlıklı içeceklerin sunulduğu bir cafe-bar ile ihtiyaç duyabileceğiniz sporcu gıdalarını temin edeceğiniz standımız her zaman hizmetinizde olacak. Kaliteli ve nezih bir ortamda, mevsimine göre ısıtma, soğutma ve sürekli havalandırmayı ihmal etmeyerek, sizlere en iyi hizmeti verebilmek amacıyla yeterli sayıda ve konusunda uzman bir kadroyla çalışmayı ilke edindik.
Tüm bunları sunarken gerekli yasal izin ve ruhsatlandırma prosedürlerini de eksiksiz olarak yerine getirdiğimizi belirtmek isteriz.


Kendimizi ve çalışanlarımızı sürekli geliştirerek, üyelerimize sağlıklı, kaliteli ve hijyenik bir ortamda alabilecekleri en iyi hizmeti, ulaşılabilir bir fiyat politikasıyla sunmaktır. İnsana yapılan yatırımın her zaman geri döneceğinin bilinciyle, sağlıklı nesillerin yetişmesi için, sporun hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu gerçeğini tüm topluma yaymaktır. 


Spor ve bilinçli egzersizi hayatınızın bir parçası haline getirebilmek için gerekli kaliteli ve sağlıklı ortamı siz değerli üyelerimize sağlamaktır. Ayrıca bu ortamı sağlarken öncelikli hedefimizin “insan sağlığı” olduğunu aklımızdan bir an olsun çıkarmadan, koşulsuz müşteri memnuniyeti kavramını ilke edinmiş, bilgili, bilinçli, disiplinli ve programlı ama hepsinden önemlisi güler yüzlü ve samimi bir hizmet anlayışla, siz değerli üyelerimizin ulaşmak istedikleri hedefe varmalarında iyi bir yol gösterici olmaktır…