Ana Sayfa
Hakkımızda
Salonumuz
Aktiviteler
Üyelik Formu
İletişim

Çalışma Saatleri
Hafta İçi 09.00 - 23.00
Cumartesi 09.00 - 20.00
Pazar 12.00 - 17.00
BODY BUILDING

çorlu vücut geliştirmeBody building, belli bir sistem ve disiplin içerisinde, vücut kaslarını çalıştırarak kaslarda güç ve hacim artışı sağlamaya yönelik spor dalıdır.

İnsanoğlu, ilk yaratıldığı günden beri daha güçlü olmak için çalışmıştır. Gerek savaşçılar, gerek tarım işçileri, gerek avcılıkla uğraşanlar ve gerekse sporcular daha başarılı olmak ve daha güçlü görünmek için vücutlarını çeşitli şekillerde geliştirme yoluna gitmişlerdir. Günümüzde ise vücut geliştirme sporu daha bilinçli ve disiplinli yapılır hale gelmiştir. Bilimde yaşanan gelişmelere paralel olarak insan vücudunun daha iyi tanınmasıyla birlikte, kasları daha verimli çalıştıracak teknikler geliştirilmiş, bunun için çeşitli aletler üretilmiş, bu branşta çeşitli yarışmalar düzenlemiş ve vücut geliştirme hem sağlıklı bir vücut elde etmek, hem de güçlü ve mükemmel bir fiziki görünüş amacıyla yapılır hale gelmiştir.

Vücut geliştirme sporunu yaparken öncelikleriniz; konusunda uzman, bilinçli antrenörler ve bu sporu yapmaya elverişli kaliteli bir mekan olmalıdır.
Fitlife Sports & Health Club’ta isterseniz Avrupa standartlarına uygun izotonik ve Hammer Strength makineler ile dilerseniz de gerekli sayıda ve kalitede ekipmanla oluşturulan serbest ağırlık bölümünde, konusunda uzman bir kadronun birebir desteğini alarak bu sporu yapabilirsiniz.

Hedeflediğiniz ve hayalinizdeki vücuda ulaşmada hem tecrübemizden, hem de son sistem  makine parkurumuzdan yararlanmanız için sizi kulübümüze bekliyoruz…